Sesja

Jeśli od dawna marzyłaś o KOBIECEJ SESJI FOTOGRAFICZNEJ
trafiłaś pod właściwy adres! 🙂

 

Marzenia się spełniają!

Sesja odbywa się w studio w Krakowie i trwa zazwyczaj 2 godziny. Może również odbyć się w stylowych wnętrzach apartamentu hotelowego ****.
Jeśli w sezonie letnim preferujesz zdjęcia plenerowe najlepszą porą na wykonanie sesji jest wczesny poranek lub późne popołudnie ze względu na łagodne słońce.

Przed każdą sesją wypocznij, wyśpij się :), zadbaj o manicure…  pomaluj paznokcie neutralnym kolorem (np. jasny beż).

Na sesję obowiązkowo przyjdź bez makijażu (nałóż jedynie krem nawilżający odpowiedni do swojej cery), umyj rano włosy nie nakładając już żadnych pianek, lakierów, a o Twój makijaż i włosy zadba profesjonalna wizażystka i stylistka fryzur.

SESJA PORTRETOWA / METAMORFOZA:

Na zdjęcia zabierz swoją ulubioną garderobę… wszystko w czym czujesz się kobieco. Mile widziane marynarki, kamizelki, obcisłe topy, dekolty, „lejące” (delikatne i zwiewne) materiały, odważne jak również stonowane kolory. Pamiętaj jednak, by unikać wszelkich wzorków, kratek, nadruków na koszulkach itp. Nie zapomnij też o dodatkach takich jak: spinki kwiaty do włosów, kapelusze, biżuteria, futerka.

   SESJA BUDUAROWA:

Sesja buduarowa odbywa się w stylowym apartamencie hotelowym **** i trwa zazwyczaj ok 4 godziny. Przygotowując się do takiej sesji warto pomyśleć o 2 kompletach zmysłowej bielizny, gorsetach, haleczkach, wysokich obcasach, bolerkach-futerkach… jednym słowem wszystkich dodatkach, w których czujesz się sexy.