Opinie

Iwona – sesja portretowa / metamorfoza

Zdjęcia są absolutnie rewelacyjne. Jestem pełna uznania dla profesjonalizmu Kasi.
Atmosfera na sesji była fantastyczna, czułam się swobodnie i zaufałam niezawodnej intuicji fotografa.
Myślę już o kolejnej sesji, tym razem buduarowej i już nie mogę się doczekać.

Gosia – sesja metamorfoza

Pierwszy raz w życiu poddałam się profesjonalnej sesji zdjęciowej.Na początku zastanawiałam się jak taka sesja wygląda i czy dobrze wyjdę na zdjęciach. Już po pierwszym zdjęciu byłam mile zaskoczona,
a to dopiero był początek. Kasia dołożyła wszelkich starań, aby atmosfera była miła i swobodna. Dziękuję również wizażystce Asi, która wykonała fantastyczny makijaż, świetnie się w nim czułam. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć, będę mieć pamiątkę na całe życie. Taka sesja to świetna zabawa.
Kasiu bardzo dziękuję za zaangażowanie i śliczne zdjęcia.

Elizabeth – sesja metamorfoza

Głównie zajmuję się modelingiem alternatywnym i biorę udział najczęściej w nietypowych projektach typu goth, fantasy, horror, ale jak każda kobieta chcę także wyglądać kobieco i subtelnie.
Projekt „Metamorfoza” przeprowadzony przez Kasię był dla mnie niesamowitym doświadczeniem, świetnie dobrana fryzura, delikatny makijaż oraz niezwykle dobre oko fotografki zapewniły mi pamiątkę na całe życie i wzbogacił moje portfolio o zdjęcia pełne elegancji, kobiecości i klasy.

Magda – sesja portretowa

Sesja z Kasią była dla mnie okazją do przyglądnięcia się sobie, temu jaka jestem. Udało się Kasi we wspaniały sposób uchwycić moją osobowość. Bardzo lubię te zdjęcia i cieszę się, że się na nie zdecydowałam. Była to świetna okazja, żeby sobie o powiedzieć: jestem piękna 🙂
Polecam to każdej z Was!

Ania – sesja ciążowa

Przed podjęciem decyzji o sesji ciążowej miałam pewne obawy, czy to na pewno dobry pomysł. Współpraca z Kasią rozwiała jednak nasze najmniejsze wątpliwości. Ciepła, serdeczna, cierpliwa, pozwalająca polubić obiektyw Pani Fotograf sprawiła, że mamy pamiątkę do końca życia. Tak nam się spodobało, że od razu uzgodniliśmy kolejną sesję – rodzinną, jak tylko Alek zechce w końcu przyjść na świat. Kasiu za wszystko ogromnie Ci dziękujemy!

Agnieszka – sesja ciążowa

3 lata temu Kasia była autorką przepięknej sesji naszej córki Zuzi (wówczas kilkumiesięcznej). Efekty tego spotkania były dla nas tak satysfakcjonujące, że w drugiej ciąży sami zgłosiliśmy się do Kasi, aby tym razem mieć pamiątkę w formie „sesji z brzuszkiem”. I znowu zdjęcia z tej sesji – na które główny wpływ miały profesjonalizm i pomysłowość Kasi – nas zachwyciły. Serdecznie polecamy, aby z pomocą Kasi lepiej zapamiętać niezwykłe chwile w naszym życiu.

Lidia – sesja ciążowa

Minęło już sporo czasu odkąd odebraliśmy nasze zdjęcia z sesji brzuszkowej, a nadal jesteśmy nimi zachwyceni. Dzięki Kasi będzie to nie tylko wspaniała pamiątka dla nas, ale mamy nadzieję, że także, a może przede wszystkim, dla naszego Kochanego Maluszka – Julitki. Sesja ciążowa była dla nas fantastyczną zabawą. Kasia potrafi świetnie uwiecznić na fotografii ważne momenty życia. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Ela – sesja portretowa

Jestem bardzo zadowolona, współpraca i kontakt rewelacyjny.
Kasia ma mnóstwo pomysłów i wie co zrobić, aby zdjęcia były jak najlepsze. Zadbała naprawdę o wszystko. Poza tym jest przemiłą osobą, sprawia, że na takiej sesji można się świetnie bawić.
A co najważniejsze – zdjęcia są super. Gorąco polecam.

Aneta, Łukasz, Liwia, Roma – sesja rodzinna

Właśnie otrzymałam zdjęcia z naszej sesji z Kasią i muszę przyznać, że jesteśmy nimi zachwyceni. Zresztą jak każdy kto je ogląda. Nie wiem jak to się Kasi udało, ale nareszcie mamy zdjęcia, na których wszyscy razem fajnie wyglądamy. Będą więc one dla nas niezapomnianą pamiątką. Myślę ponad to,
że to nie będzie nasza pierwsza i ostatnia wspólna sesja 🙂

Ania & Marek – sesja ciążowa

Zdjęcia z brzuszkiem będą dla nas wspaniałą pamiątką. Takich chwil już nam nikt nie wróci, a dzięki zdjęciom możemy powspominać tamte dni jak oczekiwaliśmy przyjścia na świat naszego Maluszka.
Wszystkie zdjęcia są fantastyczne, album i odbitki były przepiękne!
Jeszcze raz dziękujemy Kasiu!