Opinie

Iwona – sesja portretowa / metamorfoza

Zdjęcia są absolutnie rewelacyjne. Jestem pełna uznania dla profesjonalizmu Kasi.
Atmosfera na sesji była fantastyczna, czułam się swobodnie i zaufałam niezawodnej intuicji fotografa.
Myślę już o kolejnej sesji, tym razem buduarowej i już nie mogę się doczekać.

Gosia – sesja metamorfoza

Pierwszy raz w życiu poddałam się profesjonalnej sesji zdjęciowej.Na początku zastanawiałam się jak taka sesja wygląda i czy dobrze wyjdę na zdjęciach. Już po pierwszym zdjęciu byłam mile zaskoczona,
a to dopiero był początek. Kasia dołożyła wszelkich starań, aby atmosfera była miła i swobodna. Dziękuję również wizażystce Asi, która wykonała fantastyczny makijaż, świetnie się w nim czułam. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć, będę mieć pamiątkę na całe życie. Taka sesja to świetna zabawa.
Kasiu bardzo dziękuję za zaangażowanie i śliczne zdjęcia.

Elizabeth – sesja metamorfoza

Głównie zajmuję się modelingiem alternatywnym i biorę udział najczęściej w nietypowych projektach typu goth, fantasy, horror, ale jak każda kobieta chcę także wyglądać kobieco i subtelnie.
Projekt „Metamorfoza” przeprowadzony przez Kasię był dla mnie niesamowitym doświadczeniem, świetnie dobrana fryzura, delikatny makijaż oraz niezwykle dobre oko fotografki zapewniły mi pamiątkę na całe życie i wzbogacił moje portfolio o zdjęcia pełne elegancji, kobiecości i klasy.

Magda – sesja portretowa

Sesja z Kasią była dla mnie okazją do przyglądnięcia się sobie, temu jaka jestem. Udało się Kasi we wspaniały sposób uchwycić moją osobowość. Bardzo lubię te zdjęcia i cieszę się, że się na nie zdecydowałam. Była to świetna okazja, żeby sobie o powiedzieć: jestem piękna 🙂
Polecam to każdej z Was!